mrcng.pl
mrcng.pl to wypadkowa moich projektów. Projektowanie stron, prowadzenie firmy, branża kreatywna.

A więc kończymy bardzo dobry 2018 rok!

W firmie z miesiąca na miesiąc przybywa klientów, realizujemy coraz ciekawsze projekty i zlecenia. Na horyzoncie nowi klienci i ich pomysły do zrealizowania i wdrożenia tuż po Nowym Roku – aż nie mogę się doczekać gdy się za to weźmiemy 2 stycznia!

Cieszy mnie jeszcze fakt, że udało się wystartować z blogiem wp-lab.pl na którym przeczytacie i dowiecie się co nie co o WordPressie i WooCommerce. W ostatnich tygodniach pojawiły się również nowe cykle wpisów, które sukcesywnie będą rozbudowywane.

W 2018 roku na mrcng.pl pojawiło się 31 wpisów, które w dużej mierze dotyczyły projektowania stron oraz prowadzenia firmy.

Na wp-lab.pl pojawiło się w kategorii WordPress oraz WooCommerce łącznie 37 wpisów, wśród których znajdują się również bardzo rozbudowane wpisy instruktażowe krok po kroku.

Co daje łącznie 68 wpisów, czyli 1 wpis na 5,3 dnia!

Statystki obu domen nie powalają, nadal wleką się po podłodze ; )

mrcng.pl (lipiec-grudzień 2018)
wp-lab.pl (lipiec-grudzień 2018)

Założenia względem tych dwóch blogów pozostają niezmienne na kolejny rok. Na mrcng.pl nowe notki będą pojawiać się raczej sporadycznie, natomiast na wp-lab.pl chciałbym by było to w miarę regularnie i dosyć często.

Nie mniej jednak w 2019 celuję w:

  • na obu blogach wpis średnio 1 na 4 dni
  • 150 obserwujących fanpage na Facebooku
  • wprowadzenie produktów cyfrowych na wp-lab z możliwością zakupu/zapłaty online
  • +/- 500 odsłon bloga na miesiąc

Ale… pożyjemy zobaczymy!