mrcng.pl
mrcng.pl to wypadkowa moich projektów. Projektowanie stron, prowadzenie firmy, branża kreatywna.

Długi majowy weekend – czas na porządki!

Tegoroczny długi weekend majowy to czas porządków i lekkiej reorganizacji. Co prawda pracuję w tych dniach w niepełnym wymiarze godzin, ale co nie co już udało się zrobić!

  • Po pierwsze zbliża się premiera i otwarcie wp-lab.pl

W ostatnich dniach intensywnie pracuję nad wp-lab.pl, czyli nad moim pobocznym projektem związanym z WordPressem i WooCommerce, który rozwijam i planuję rozwijać w najbliższej przyszłości. Nareszcie mam konkretną wizję i uporządkowany plan do zrealizowania na najbliższe miesiące. W skrócie: jeszcze więcej darmowych poradników, wpisów i materiałów na blogu; nowe, obszernie rozbudowane materiały premium oraz promowanie usług sklepu wp-lab.pl

Niebawem w kilku częściach opiszę jak krok po kroku założyć i uruchomić sprzedaż usług za pomocą sklepu WooCommerce – bądźcie czujni.

  • Po drugie aktualizacja naszego portfolio na Net-Factory

Po delikatnej rewitalizacji logo firmy – za którą odpowiadała firma w Lubina – Nexart przyszedł i czas na zaktualizowanie firmowego portfolio z ostatnich tygodni – mocno napracowaliśmy się w pierwszych miesiącach tego roku dla między innymi: EkoServisPol z Nowego Targu, Ruby Cleaning Service z Krakowa, KamProjekt, z pasją, Zielony Dom, Boho Shop czy EkoKrem.

  • Po trzecie porządki i jeszcze raz porządki

Usunąłem kilka fanpage na Facebooku, które absorbowały dosyć dużo mojego czasu, a nie przynosiły wymiernych korzyści, między innymi fanpage mrcng.pl. Postanowiłem skupić się maksymalnie na promowaniu wp-lab.pl. Dodatkowo nie przedłużyłem ważności kilku domenom i kilka stron niebawem zniknie z sieci. Chyba utrzymywałem je tylko z sentymentu.

A więc do następnego! Działamy dalej!