mrcng.pl
mrcng.pl to wypadkowa moich projektów. Projektowanie stron, prowadzenie firmy, branża kreatywna.

Konfiguracja i Obsługa WooCommerce, czyli co nie co o nowościach na wp-lab.pl

Na drugim blogu wp-lab.pl mocniej ruszyłem do przodu! Pojawia się coraz więcej materiałów, które są mocno rozbudowane. Mam nadzieję będą pomocne i wartościowe dla zainteresowanych tematyką e-sprzedaży przy pomocy WordPressa i WooCommerce.

W ramach dodawanych wpisów w kategorii WooCommerce pojawiły się już dwa rozbudowane wpisy otwierające dwa cykle:

# Konfiguracja WooCommerce oraz # Obsługa WooCommerce

W podkategorii „Konfiguracja WooCommerce” pojawią się wpisy instruktażowe na temat konfigurowania stref wysyłkowych, podatków, e-maili transakcyjnych czy płatności. Na tę chwilę znajdziesz wpis pokazujący jak krok po kroku zainstalować WooCommerce.

W drugiej kategorii „Obsługa WooCommerce” znajdziesz wpisy związane z codzienną obsługą systemu, jak dodać prosty produkt, jak dodać warianty, co nie co o atrybutach, zamówieniach, kuponach itd.

Nie ukrywam, że przykładam się w 100% do każdego wpisu, hm… pytanie dlaczego? Z trzech powodów: po pierwsze chce utrwalić wiedzę i przy okazji researchu wyłapać ewentualne braki i je uzupełnić, po drugie taki jest cel wp-lab.pl, które ma być wordpressowym laboratorium z dobrej jakości materiałami, natomiast trzeci powód to nasi Klienci w Net-Factory, dla których zawsze indywidualnie przygotowywaliśmy instrukcje obsługi sklepu, za kilka tygodni, gdy cykle będą ukończone wszystkie potrzebne informacje będą dostępne na blogu wp-lab.pl.