mrcng.pl
mrcng.pl to wypadkowa moich projektów. Projektowanie stron, prowadzenie firmy, branża kreatywna.

Nie zapomnij ostateczny termin jest dzisiaj!!!

W sobotę minął termin, wszystko stało się publiczne od niedzieli, ale skąd możesz wiedzieć, przecież nie śledzisz „Kanału 13 news” – tam już dawno publikowali informację o zmianie w polityce ochrony prywatności Facebooka. Za naruszenie prywatności można spodziewać się kary przez „prawo ucc 1-308-1 1 308-103 i status Rzymu„…

🤣 … status Rzymu heh

A winowajcą całego zamieszania jest poniższy post:

Tak kolejny raz dałeś się nabrać

Posty, które masowo zalały moją i z pewnością nie tylko moją ścianę w ubiegły weekend to kolejny zwykły łańcuszek. Z całą przykrością muszę stwierdzić: dałeś się nabrać.

Ludzie rejestrują się, nie czytają regulaminu, a potem myślą, że jednym postem czegokolwiek zabronią Facebookowi. Niestety tak to nie działa, jesteśmy na Facebooku produktami, którym wyświetla się reklamy i na których Facebook zarabia miliardy.

Swoją drogą taki łańcuszek to coś w rodzaju testu.

Oświadczam, że nie wyrażam zgody, aby Facebook – zobacz najlepsze memy:

Poniżej wrzucam całe oświadczenie w formie tekstu, pogrubiłem ciekawsze fragmenty.

NIE ZAPOMNIJ OSTATECZNY TERMIN JEST DZISIAJ!!! Wszystko, staje się publiczne od jutra. Nawet wiadomości, które zostały usunięte lub zdjęcia, które nie zostały zatwierdzone. To nic nie kosztuje za zwykłą kopię i wklej, lepiej niż przepraszam. Kanał 13 news wspomniał o zmianach w polityce ochrony prywatności facebooka. Nie daję dla facebooka ani żadnego podmiotu powiązanego z facebookiem pozwolenie na korzystanie z moich zdjęć, informacji, wiadomości lub postów, zarówno z przeszłości, jak i przyszłych. Z tym oświadczeniem, zauważyłem na facebooku, że jest surowo zabronione do ujawnienia, kopiowania, dystrybucji lub podejmowania wszelkich innych działań przeciwko mnie w zależności od tego profilu i / lub jego treści. Treść tego profilu składa się z prywatnych i poufnych informacji. Naruszenie prywatności może być karane przez prawo (ucc 1-308-1 1 308-103 i status Rzymu). UWAGA: Facebook jest teraz podmiotem publicznym. Wszyscy członkowie muszą opublikować taką notatkę. Jeśli wolisz, możesz skopiować i wkleić tę wersję. Jeśli nie opublikujesz oświadczenia co najmniej raz, będzie on automatycznie upoważniony do korzystania z Twoich zdjęć, jak również informacji zawartych w aktualizacji statusu profilu. Nie dziel się. Kopiuj i wklej”

Dla bezpieczeństwa wklej i udostępnij na swoim profilu.