mrcng.pl
mrcng.pl to wypadkowa moich projektów. Projektowanie stron, prowadzenie firmy, branża kreatywna.

Plany, plany i jeszcze raz plany!

Rozpoczął się 2018 rok, czas wielkich porządków i dużych zmian.

Porządki

Wszystkie strony, projekty, dokończone/niedokończone, które nie przynoszą wymiernych korzyści zostaną bezwzględnie usunięte i zapomniane na wieki. Poświęciłem pewnie kilkaset godzin życia na rzeczy, które nie osiągnęły zamierzonych celów, trudno! Jedyną korzyścią tych przepracowanych godzin jest wiedza jaką zdobyłem. Nie żałuje, ale czas się od tego odciąć, oczyścić umysł z wyrzutów, że zaniedbuje, nic nie poprawiam i poświęcić się nowym projektom i wyzwaniom.

Zmiany

Po pierwsze firma, projekty, zlecenia i klienci, to są sprawy priorytetowe na ten rok. Rok 2017 był o kilkaset procent lepszy od 2016, ale liczę, że 2018 będzie równie udany, jak nie lepszy!

Po drugie firmowy blog, to musi profesjonalnie działać!

Po trzecie WP-LAB, czyli internetowe laboratium WP, to nad tym miejscem pracuję obecnie, będzie to serwis, w którym znajdą się porady z zakresu projektowania, WP, WC, a także produkty premium!

Po czwarte mrcng.pl – mój internetowy dziennik, zapiski, notatki, recenzje, informacje o zmianach, obserwacje i linki do materiałów na pozostałych moich stronach.

Za rok sprawdzę co udało się wykonać i z czego jestem dumny a co poszło nie tak.