mrcng.pl
mrcng.pl to wypadkowa moich projektów. Projektowanie stron, prowadzenie firmy, branża kreatywna.

Pierwszy miesiąc blogowania za mną

Mówią, że potrzeba 90 dni by wyrobić sobie nowy nawyk, skoro tak… to jeszcze 60 dni blogowania przede mną, nie mniej jednak pierwsze 30 dni zapisuję zdecydowanie na plus!

Na mrcng.pl w trzech głównych kategoriach: Firma, Projektowanie, Obserwacje pojawiło się 9 wpisów, krótszych, dłuższych na tematy związane z prowadzeniem własnego biznesu i projektowania. Do najbardziej udanych wpisów zaliczam w szczególności notkę o optymalizacji szybkości ładowania strony wp-lab.pl:

Odchudzamy stronę – czyli co nie co o optymalizacji wp-lab.pl

oraz wpis na temat „Lorem ipsum…”, który powstał na bazie „miłego zaskoczenia” podczas pracy nad projektem klienta w Net-Factory:

Lorem ipsum – (chyba) idealny wypełniacz tekstu

Natomiast na drugim blogu: wp-lab.pl pojawiło się 10 nowych wpisów, głównie porady i wskazówki do pracy z WordPressem i WooCommercem. Najważniejszy wpis to oczywiście obszerne zestawienie 15 niezbędnych wtyczek do WordPressa, które każdy developer powinien znać, polubić i z nich korzystać:

15 niezbędnych wtyczek do WordPressa

Wpisy udostępniam na profilu @mrngpl na Facebooku, nie stosuję żadnego promowania, na razie skupiam się na budowaniu i tworzeniu treści. 

mrcng.pl wygenerowało w sierpniu:

Statystyki mrcng.pl

natomiast wp-lab.pl :

Statystyki wp-lab.pl

Jednym słowem? Statystyki „wleką się” po podłodze, ale postaram się by za miesiąc było zdecydowanie lepiej! Druga sprawa to w końcu muszę uzupełnić podstrony O mnie i Kontakt – bo na razie świecą pustkami!